769194-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – System för registrering och undersökningsutrustning – Sömndiagnostikutrustning PSG NAR PAT
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSömndiagnostikutrustning PSG NAR PAT
BeskrivningUpphandlingen omfattar utrustning och system för kartläggning av sömnarkitekturen och detektering av sömnrelaterade andningsstörningar
Intern identifierareHSN2025/2046
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000