2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 VNA för lagring Region Norrbotten
Beskrivning: Ny annons eftersom vi i den förra räknat fel på avtalsvärdet. Föregående annons har nummer 722678-2025. Meddelande om frivillig förhandsinsyn gäller inköp av VNA för lagring.
Intern identifierare: 25/483
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48311000 Programvara för dokumenthantering, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000