2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare med och utan tank, 2 fordon.
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en lastväxlare med tank till Räddningstjänsten SkåneMitt, Höörs Kommun.
Intern identifierare: 2024-00054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34133110 Tankbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34114100 Utryckningsfordon, 34114110 Räddningsfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144200 Beredskapsfordon, 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lastväxlare med tank
Beskrivning: Avser anbud för lastväxlare med tank enligt kravspecifikation
Intern identifierare: Lastväxlare med tank
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lastväxlare utan tank
Beskrivning: Avser anbud för lastväxlare utan tank enligt kravspecifikation
Intern identifierare: Lastväxlare utan tank