2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för sprutmålning av luckor och dörrar
Beskrivning: Familjebostäder i Göteborg AB avser att upphandla sprutmålning av luckor och dörrar för löpande underhåll av sitt fastighetsbestånd. Med ramavtal som grund kommer avrop att göras för varje uppdrag, där omfattning och övriga förutsättningar preciseras.
Intern identifierare: FAM-2025-00483
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000