See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Alvesta kommun
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas.
Intern identifierare: 10490:11
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop genom DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del