76926-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för biblioteksautomation – Elektroniskt bokinkast samt sortering- och återlämningsmaskin till Uddevallas bibliotek
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektroniskt bokinkast samt sortering- och återlämningsmaskin till Uddevallas bibliotek
BeskrivningUpphandlingen avser elektroniskt bokinkast samt sortering- och återlämningsmaskin till Uddevallas nya bibliotek.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelElektroniskt bokinkast
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122055:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30132300 Sorteringsmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSortering- och återlämningsmaskin
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122055:Lot:2