769270-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gatubelysning – Gatubelysning - Armaturer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGatubelysning - Armaturer
BeskrivningUpphandling av armaturer.
Intern identifierareIU23-104
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928500 Gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del