2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmställ till räddningstjänsten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av larmställ till Jönköpings kommun, Habo kommun, Mullsjö kommun och Vaggeryd kommun.
Intern identifierare: 24/144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del