769510-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandfordon – Släckfordon, Räddningstjänsten Sydost
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläckfordon, Räddningstjänsten Sydost
Beskrivning3 st Släckfordon till Räddningstjänsten Sydost. (1 på option)
Intern identifierare2023-109
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägsta pris