76953-2018 - ÄndringSverige-Kristianstad: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städsystem med spårbarhet
Referensnummer: 1601068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städsystem med spårbarhet för produkterna moppar, dukar och stativ