See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Impedanslådor till tunnelbanan i Stockholm
Beskrivning: Upphandling av impedanslådor till tunnelbana
Föregående meddelande: 527383-2025
Intern identifierare: 2025-0237
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31711150 Elektriska kondensatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000