2. Förfarande
Förfarande
Titel: Budtransporter VGR
Beskrivning: Bud tjänst
Intern identifierare: RS 2025-04226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64121000 Budtjänster med olika transportmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000