769619-2023 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Hearing avseende Blodprovtagningsartiklar 2025, SLL412
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHearing avseende Blodprovtagningsartiklar 2025, SLL412
BeskrivningHearing avseende Blodprovtagningsartiklar 2025, SLL412
Intern identifierareFSN 2023-0311
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141123 Behållare för skarpa föremål, 33141220 Kanyler, 33141300 Utrustning för venpunktering och blodprovstagning, 33141900 Blodlansetter, 33192500 Provrör, 33696200 Blodprovsreagenser