2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för blommor, träd och växter
Beskrivning: Upphandling av dynamiskt inköpssystem (DIS) blommor, träd och växter Sotenäs kommun. Avrop kommer ske löpande under avtalstiden som DIS är öppen.
Intern identifierare: KA 2022/001105
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: DIS Köp av blommor, växter samt plantor till parker och rabatter