2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) avseende " Laboratory chemicals, reagents and kits and biological products - Laboratory reagents and kits"
Beskrivning: Om det kommande uppdraget för upphandling av Laboratory chemicals, reagents and kits andbiological products -Laboratory reagents and kits.
Intern identifierare: 2-4553/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser