2. Förfarande
Förfarande
Titel: Partneringprojekt Kv Oxen & Kalven
Beskrivning: Ombyggnad av flerbostadshus - Partneringprojekt
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000