77023-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Kranbil avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKranbil avfall
BeskrivningInköp av en Lastväxlarbil Tridem 32 tons totalvikt och en tågvikt på 64 ton med kran.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125461:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon