770304-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Upphandling av revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av revisionstjänster
BeskrivningRamavtal för stöd till kommunkoncernens förtroendevalda och lekmannarevisorer enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102334:Lot:1