77042-2025 - Resultat
Sverige – Programvara för administration – Informationssystem för utbildningsadministration (LMS)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationssystem för utbildningsadministration (LMS)
BeskrivningDomstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende informationssystem för utbildningsadministration (LMS), upphandlingen omfattar implementering och leverans i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94280:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48931000 Programvara för utbildning