770461-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner – Serviceavtal för kompressorer och tryckluftstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceavtal för kompressorer och tryckluftstjänster
BeskrivningSe uhd
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSe Uhd
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Optioner
Beskrivning av alternativen3