See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tilläggsupphandling Enklare Catering Solna
Beskrivning: Tilläggsupphandling område Enklare Catering Solna
Intern identifierare: K 2024-4620
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Tilläggsupphandling enklare catering Karolinska Solna
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Enklare catering