7706-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsförhyrning
Referensnummer: 23.3-3680-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fordonsförhyrning av personbil, minibuss och lätt lastbil upp till 3,5 ton.