770604-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för dokumenthantering – Verksamhetssystem för socialtjänst, hälso- och sjukvård och arbetsmarknad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetssystem för socialtjänst, hälso- och sjukvård och arbetsmarknad
BeskrivningKommun avser att upphandla verksamhetssystem för socialtjänst, hälso- och sjukvård och arbetsmarknad.
Intern identifierare25-035
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48311000 Programvara för dokumenthantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48445000 Programvara för kundhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000