7707-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Programvaruutvecklingstjänster för dokumenthantering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1100 Verksamhetssystem till Gnesta Socialförvaltning
Referensnummer: TI 2020-1100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212311 Programvaruutvecklingstjänster för dokumenthantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer inbjuds härmed att ansöka om att lämna anbud Gnesta kommuns upphandling av verksamhetssystem till Socialförvaltningen. Upphandlingen genomförs med öppet förfarande.