770724-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Rörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern - del 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern - del 2
BeskrivningRörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern - del 2
Intern identifierareIN-IN25-0340
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000