2. Förfarande
Förfarande
Titel: Planerings-, Registrerings- och uppföljningssystem
Beskrivning: Norrköpings kommun, vård och omsorgskontoret, inbjuder er att ansöka om att få delta och senare lämna anbud i upphandling av systemlösning för Planering, Registrering, Uppföljning, och Digital signering hälso- och sjukvårdsinsatser.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105048:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal