770805-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Beläggningsarbeten utom vägbeläggningar – Utförande av Avvattning och mindre underhållsåtgärder inom Stockholms län, Södra. (AB-län)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtförande av Avvattning och mindre underhållsåtgärder inom Stockholms län, Södra. (AB-län)
BeskrivningUpphandling gällande utförande av Avvattning och mindre underhållsåtgärder inom Stockholms län, Södra.
Intern identifierareKOM-416088
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233250 Beläggningsarbeten utom vägbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233229 Underhåll av vägrenar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtförande av Avvattning och mindre underhållsåtgärder inom Stockholms län, Södra. (AB-län)