2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urologmottagning
Beskrivning: Uppdraget avser bedrivande av privat urologmottagning inom Jönköpings län. I uppdraget ingår bl.a. att utföra bedömningsbesök av patienter med urologiska problem samt polikliniska urologiska operationer utan narkos.
Intern identifierare: RJL 2024/3850
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL