See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Foto- och videoprodukter 2025
Beskrivning: Upphandling av Foto och videoprodukter
Intern identifierare: LiU-2024-04600
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38650000 Fotoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELLA KRAV
Beskrivning: Upphandling avseende Foto och videoprodukter.
Intern identifierare: 1550115-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Intern identifierare: 1822180-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Produktgrupp 1 - Stillbildsfotokameror och objektiv
Intern identifierare: 1550134-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Produktgrupp 2 - Fototillbehör utom ljus
Intern identifierare: 1550136-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Produktgrupp 3 - Videokameror och objektiv
Intern identifierare: 1550138-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Produktgrupp 4 - Videotillbehör utom ljud och ljus
Intern identifierare: 1550139-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Produktgrupp 5 - Blixtljus och fast ljus
Intern identifierare: 1550141-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Produktgrupp 6 - Ljud
Intern identifierare: 1550142-7