See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Procurement of financial data system
Beskrivning: The Post and Telecom Authority hereby invites suppliers to request to participate in the procurement of a financial data system.
Intern identifierare: 25-00007
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000