2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av avledare
Beskrivning: Svenska kraftnär behöver upphandla avledare för att förstärka och utbygga av både nya och befintliga anläggningar.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31214000 Ställverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104296:Lot:1