See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medieanalys
Beskrivning: Upphandling av tjänsten medieanalys omfattande månadsanalys, stor analys samt sociala medieanalys.
Föregående meddelande: 012818-2019
Intern identifierare: Af-2019/00457151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Medieanalys.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Se avsnitt 3.1, 3.2 samt 3.3.