771636-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Väg 580 GC och kollektivtrafik Måttsund
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäg 580 GC och kollektivtrafik Måttsund
BeskrivningVäg 580 GC och kollektivtrafik Måttsund. Planläggningsprocess: Bygghandling SSP138445
Intern identifierareKOM-415971
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVäg 580 GC och kollektivtrafik Måttsund