77170-2021 - ÄndringSverige-Linköping: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fakomaskiner med tillbehör
Referensnummer: UC-2019-151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Fakomaskiner med tillbehör till Region Östergötland ögonkliniker på US i Linköping och ViN i Norrköping.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela omfattningen.