771793-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägarbeten – Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 394
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 394
BeskrivningUtförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 394
Intern identifierareKOM-418672
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 394