2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsautomater
Beskrivning: Ramavtal för läkemedelsautomater under avtalsperioden 75st samt tillhörande administrationssystem.
Intern identifierare: SN 2024/000138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 42933000 Varuautomater, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärdering