2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompostering av trädgårdsavfall från ÅVC:er och ristippar
Beskrivning: Kompostering av trädgårdsavfall från ÅVC:er och ristippar
Intern identifierare: Tos 7185/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77120000 Komposteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000