2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionbesiktning för brandlarm
Beskrivning: Upphandling av Revisionbesiktning för brandlarm
Intern identifierare: 25/55
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Revisionbesiktning för brandlarm
Intern identifierare: 1841320-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del 1
Intern identifierare: 1841321-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Service av Sprinkleranläggningar 3
Beskrivning: Enligt FFU
Intern identifierare: 1841322-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Service av Sprinkleranläggningar 2
Intern identifierare: 1841323-3