2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst och beställarstöd i Knivsta kommun
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster avseende beställarstöd vid upphandling och förvaltning av ramavtal för asfaltsbeläggningar och anläggningsarbeten enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare: SUN-2025/388
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000