2. Förfarande
Förfarande
Titel: LSS 9:8 Bostad barn och ungdomar 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 25/13
Förfarandets viktigaste kännetecken: LSS 9:8 Bostad barn och ungdomar 2026
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000