2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Behandling av Multiligamentärt knäskadade
Beskrivning: Upphandlingen omfattar behandling av multiligamentärt knäskadade patienter inskrivna inom verksamhetsområde Ortopedi på Södersjukhuset. Denna upphandling annonserades den 1 november 2024 men avbröts den 27 november. Upphandlingen annonseras nu på nytt, med ett antal krav i Bilaga 1 Kravspecifikation samt Bilaga 3 Förlaga till avtal justerade.
Intern identifierare: SÖS 2024–1076
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Motsvarar förenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111600 Ortopediska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000