2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maldi-TOF utrustning
Beskrivning: Region Norrbotten avser upphandla utrustning för Maldi-ToF till vår laboratorieverksamhet.
Intern identifierare: 24/243
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000