2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nanoimprint Litography
Beskrivning: Purchase of a Nanoimprint litography system through funds received from KAW-WISE.
Intern identifierare: ITN-2024-00275
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31712330 Halvledare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: General Requirements (1)