77218-2017 - ÄndringSverige-Umeå: Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult Projekt- och regional utveckling.
Referensnummer: 16184
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster avseende exempelvis insatser för projektutveckling inbegripet idéutveckling, projektstöd vid projektutformning samt stöd i projektgenomförandet.