77228-2026 - Resultat
Sverige – Kliniska produkter – Mikrobiologiska substrat och färdig gjutna plattor.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMikrobiologiska substrat och färdig gjutna plattor.
BeskrivningMikrobiologiska substrat och färdiggjutna plattor.
Intern identifierareVF2023-00034
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33698000 Kliniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33698100 Mikrobiologiska kulturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
BeskrivningUpphandling av mikrobiologiska substrat och färdig gjutna plattor.
Intern identifierare1465507-67cff9c008180b27070e14e8
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor
BeskrivningUpphandling gällande mikrobiologiska substrat och färdig gjutna plattor.
Intern identifierare1465508-67cff9c008180b27070e14eb