772291-2024 - Resultat
Sverige – Internettjänster – Arbetsvärderingssystem och Lönekartläggningssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsvärderingssystem och Lönekartläggningssystem
Beskrivningupphandling av arbetsvärderings- och lönekartläggningssystem
Intern identifierareKS 2024/0562
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelArbetsvärderingssystem
BeskrivningVärdera tjänster systematiskt inom Lunds kommun
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLönekartläggningssystem
BeskrivningLönekartläggning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelIT Mallar 2023
Beskrivningarbetsvärderingssystem och lönekartläggningssystem