772531-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Konsulttjänster Mark- och exploatering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster Mark- och exploatering
BeskrivningStenungsunds kommun bjuder in till anbudslämning på rubricerad upphandling. Upphandlingen administreras av Stenungsunds upphandlingsenhet i samverkan med Lilla Edet- och Tjörns kommuner.
Intern identifierare2025-985
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000