See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontroll av skyddsventilerade enheter
Beskrivning: Upphandling av årlig kontroll med tillkommande service och underhåll av skyddsventilerade enheter i Region Skånes fastigheter eller förhyrda lokaler. Upphandlingen omfattar inte service och underhåll eller åtgärder efter felanmälan av användare.
Intern identifierare: 2024-FA000209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Ytterligare klassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71632000 Teknisk provning, 71632100 Ventilkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000