2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Datorer och mobiltelefoner till Lunds universitet
Beskrivning: Detta är en Request for information (RFI), inte en upphandling.
Intern identifierare: V 2025/3208
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30213500 Handdatorer