772654-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – LC-MS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLC-MS
BeskrivningStockholm University is procuring an LC-MS.
Intern identifierareSU-432-0073-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLC-MS